Ollikkala_www2018_paakuva1
Ollikkala_www2018_paakuva1

Yhteystiedot

Näyttelypaikkojen varaukset ensisijaisesti alla olevan nettilomakkeen kautta. 

Ilmoittaudu pian, kysy vapaita paikkoja Erkki Kuismin 045 144 7200/ ILMOITTAUTUMISLOMAKE

Myynti:
Rauno Somero, näyttelypäällikkö, puh. 040 521 9665 rauno.somero(at)teollisuushankinta.fi
Erkki Kuismin puh. 045 144 7200 kuisminerkki(at)gmail.com
Jussi Korkia-aho puh. 0400 580 121 jussi.korkia-aho(at)mt.fi

Näyttelyalue:
Petri Ahoniemi, kenttäpäällikkö, puh. 044 725 0607 petri.ahoniemi(at)kpedu.fi
Heikki Jokitalo, puh 040 504 8580 heikki.jo(at)gmail.com

Liikennejärjestelyt:
Jari Orjala, logistiikkapäällikkö, puh. 044 725 0630 jari.orjala(at)kpedu.fi

Viestintä:
Hanna-Mari Laitala, yhteyspäällikkö, puh. 044 725 0682  hanna-mari.laitala(at)kpedu.fi
Jouni Ingalsuo, puh. 044 553 3015 jouni.ingalsuo(at)mtk.fi
Pekka Huovinen, puh. 044 7250 600 pekhuovi(at)gmail.com
Kirsi Varila, puh. 040 1964 434 kirsi.varila(at)maajakotitalousnaiset.fi

Talous:
Marko Kivelä, talouspäällikkö, puh. 0400 968 276 kivela.mst(at)gmail.com

ILMOITTAUTUMINEN

Kysy vapaita paikkoja,
Erkki Kuismin 045 144 7200. Paikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä.